Publikace

stažený soubor (2)

Ivana Buttry a Karel Marhold: Putování Francií – Paříž a oko

Další díl úspěšné edice Putování Francií autorské dvojice Ivany Buttry a Karla Marholda. Více než 500 barevných fotografií, kreseb a nákresů přivede čtenáře nejen do malebných uliček a čtvrtí nesmrtelného města, ale i jeho opomíjeného okolí. Edice Putování Francií dospěla do Paříže do města umělců, luxusní módy a svůdných kaváren. Při listování knihou zaslechnou čtenáři rozjařilý smích a hudbu Montmartru, ale i zvony pařížských katedrál. Knihu si můžete zakoupit v našem eshopu.

stažený soubor (1)

Ivana Buttry a Karel Marhold: Putování Francií – Bretaň a Normandie

Druhý díl úspěšné edice autorské dvojice Ivany Buttry a Karla Marholda. Tentokráte se autoři zaměřili na proslulé bretaňské útesy s majáky, na normandské pláže a na spoustu zajímavých míst a měst. Představíme Vám drsný kraj s podmanivou přírodou a charakteristickou architekturou, který si oblíbili Jan Zrzavý, František Kožík a další. Navštívíme společně Nantes, Rennes, Mt. St. Michel, Vannes a dalších 70 pozoruhodných měst a lokalit. Kniha je bohatá na fotografie a svým osobitým způsobem přibližuje kraj severozápadní Francie tak, jak byste jej nenašli v žádném průvodci. (beznadějně vyprodáno).

Ivana Buttry a Karel Marhold: Putování Francií – Provance a Středomořístažený soubor (3)

První díl připravované edice Putování Francií (kaleidoskop fotografií a zajímavostí). Navštívíte s námi města Arles, Orange a další pozoruhodnosti, které neobjevíte v žádném průvodci. Představíme vám Francii očima nadšenců, kterým se stala druhým domovem. Úvod napsal malíř Ivan Svatoš . Velmi dobrý ohlas měla publikace také v médiích. (beznadějně vyprodáno).

67ADVVd_8dABVo1sPět vánočních povídek

Prvního úspěchu dosáhla autorka knížkou Pět vánočních povídek. Kniha je již vyprodána, povídky si pro své vánoční pásmo vybral a geniálně namluvil pan Radovan Lukavský.(Ilustrace Jan Svatoš ) Kniha povídek, které se mohly stát každému z nás. Humorný pohled do zákulisí rodiny malíře. Malířka a ilustrátorka Inka Delevová o této publikaci napsala: „Vždyť vzpomínky a poznání, myšlenky a úvahy, které mladá autorka vložila jako krásný vánoční dárek do útlé knížečky, připomenou každému z nás něco laskavého, důvěrně známého a nezapomenutelného“ (kniha je vyprodaná)

Kontakty

ing. arch. Ivana Buttry, DiS.

tel: +420 724128 344
ivabuttry(c)gmail.com