Reference

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

– projekty zeleně rekreačních objektů
– konzultace a poradenství
– vypracování studie řešení
– kompletní projektová dokumentace
– individuální přístup
– respektování přání majitelů či investorů

 

Reference klientů:

„Spolupráce s paní architektkou Ivanou Buttry byla opravdu vyjímečná jejím vysoce profesionálním přístupem. Nejen, že dokázala skvěle poradit a přijít s řadou neotřelých nápadů, ale hlavně dokázala skvěle vystihnout naše představy a podtrhnout genius loci naší zahrady. Jsme nadšení, neboť zahrada se pro nás stala téměř druhým obývacím pokojem, ve kterém rádi trávíme čas. “ (rodina Müller, Německo)

 

„Neustále jsem hledala inspirace pro svoji zahradu, až jsem zjistila, že největší inspirace mám vedle sebe. Iva dokázala naši zahradu sjednotit tak, aby ladila duši i oku. A nebylo to jednoduché: vyřešit konstrukční detaily, sjednotit tolik požadavků a citlivě rozmluvit nevhodné prvky tak, aby výsledek byl v souladu s přírodou, krajem i majitelem. Koneckonců, můžete se klidně na zahradu přijít podívat.“ (Naďa Svatošová, Vysočina)

 

Paní architektka Ivana nepohrdne ani prťavou zahradou v jižních Čechách, ač je to pořádný kus od Prahy. Žádné zahradní architektce (či architektovi) nepřeji takové zákazníky jako jsme byli my. Jednak jsme neměli o zahradě skoro žádnou představu a jednak se při rozhovorech s Ivou ukázalo, že by nám vlastně vyhovovala džungle bez jakéhokoliv řádu se spoustou volného prostoru. Tedy úkol pro architekta neřešitelný, ale Iva nás nevyhodila a vzala to jako výzvu, postupně nám předložila několik návrhů. Jenom nedostatek času nám zatím brání realizovat skvělé šlapákové nekonečno. (Vlaďka Hájková, Zlatá Koruna)

 

Příjemný, zkušený, spokojenost. (Libuše Bartošová)

 

Protože máme přírodu rádi a zahradu považujeme za svůj externí domov, obrátili jsme se s důvěrou na architektku Ivanu Buttry, aby na naší zahrádce navrhla nějaký zajímavý prvek, který dodá zahradě nový rozměr. Paní Iva nám zpracovala hned několik návrhů, jeden zajímavější a originálnější než druhý, takže bylo i nesnadné vybírat, protože všechny její návrhy se nám opravdu líbily. Sympatické na spolupráci s paní Ivou je mimo její naprostou profesionalitu i schopnost empatie do přání, potřeb a možností klienta, což rozhodně není samozřejmost. Jsme rádi, že jsme paní Ivu Buttry oslovili, protože nám dala inspiraci a podněty i do našeho dalšího zahradního „tvoření“.
(Sekorovi, Nové Město na Moravě)

 

“Příjemná, téma má zmáklé dokonale, navíc umí vytvořit báječnou atmosféru, kterou si účastník odnese domů.” (Dominika Špačková)

 

„Přestože jsme prostudovali několik publikací o zahradní architektuře, nebyli jsme schopni dát naší zahradě jasnou myšlenku. Moc děkujeme Ivě, že se v našich často protichůdných požadavcích a potřebách zorientovala a připravila několik variant návrhů, jejichž konečnou verzi nyní postupně realizujeme. Taktéž je nutné ocenit, vzhledem k nevlídnému počasí a rozměrům pozemku, obětavé nasazení při zaměření zahrady. Děkujeme za spoustu nových nápadů a přátelský přístup.“ (Hrúzovi, Mšec )
“Lektorka Ivana byla velice příjemná. Kurz měla velmi dobře připravený, stále bylo co poslouchat. Bylo slyšet, že ví o čem mluví.” (Kristýna Šatalová)

 

“Chtěla jsem poděkovat za krásný a ucelený workshop. Myslím, že paní Buttry je člověkem na svém místě a jestli někdy otevře svou školu zahradního designu, tak budu mezi prvními přihlášenými.” (Ing. Dita Kúdelová )

 

Kurz „Bylinkové okouzlení“, který jsem navštívila, pro mě byl příjemně a užitečně stráveným časem. Informace, zkušenosti, nápady a rady z oblasti pěstování a využití bylinek, pohodové prostředí a pozitivní lektorka – škoda jen, že kurz tak rychle uběhl…Děkuji ještě jednou, přeju vám hodně skvělých nápadů.
(Eva Bílková)
„Kurz naprosto vyhovoval mojí potřebě, seznámení s bylinkami a řešení bylinkové části na mé zahradě pohledem, který jsem sama nebyla schopná vyřešit. Pod vedením paní architektky jsem našla perfektní nové řešení pro moji zahradu.“ (Janka N. )

 

“Lektor má příjemný projev a znalost tématu. Zajímavá kombinace teorie a zapojení účastníků hravou formou. (Patricie Mentastti)

 

Celý den jsme si povídali o mé milované zahradě a o všem co s tím nějak souvisí. Mohla jsem vyslovit veškerá přání a sny o realizaci mé zahrady a na vše jsem dostala krásnou a obsáhlou odpověď. Tento den plný informací i praktického cvičení, jak zvládnout návrh cest, trvalkových záhonů, pohledů v zahradě a spoustu  dalšího jsem si díky paní Buttry užila a odnesla si pro svou realizaci mnoho užitečného.  Vřele doporučuji všem , kteří nemají jasno co se svou zahradou a neví kam co umístit, aby bylo vše perfektní.(Jitka Celbová)

 

Workshop byl skvělý, krásně strávený den. Získala  jsem spoustu nových a užitečných informací. Kurz mě hodně inspiroval a posunul mě o velký krok dopředu. Pracovní nálada a atmosféra byla díky Vám úžasná. Moc se mi líbilo, že po celou dobu byl prostor pro individuální konzultaci a pro praktické cvičení. Škoda jen, že je to jednorázová záležitost. Pokud by byl kurz na více dní, určitě bych se přihlásila:-). Pokud mohu, tak workshop vřele doporučuji i ostatním. Ještě jednou děkuji za krásně strávený den a určitě nelituji, že jsem jela takový kus cesty!! Jela bych zas:-)  (Kateřina Štanclová)

 

Inspirující a dobře připravený kurz. Velmi oceňuji, že byl ponechán prostor pro praktické rady a osobní dotazy. ( Jana C.)

 

Tento workshop jsem dostal dárkem od své novomanželky a velice jsem se na něj těšil a zároveň měl určité očekávání. Celý den se nesl v příjemném duchu, oceňuji Váš působivý projev a znalosti. Umíte velice dobře naslouchat, což je nejenom v této profesi velké plus a vyzařující profesionalita. Po tomto dni jsem si uvědomil, že je důležité mít koncept zahrady a cíleně ji dle planu přetvářet…Celkový pohled na naši zahradu se otevřel a vnímáme ji již jako celek. Jednoznačně Vás budu doporučovat ve svém okolí přátel a obchodních klientů. Proto Vám tímto děkuji a přeji mnoho úspěchu a radosti z dobře odvedené práce.  (Martin Schreiber)

Kontakty

ing. arch. Ivana Buttry, DiS.

tel: +420 724128 344
ivabuttry(c)gmail.com